Önceki Kaymakamlarımız

  

 

Faruk ERDEM

Göreve Başlama Tarihi: 17.08.2013

Görev Bitiş Tarihi: 27.07.2015

 

Can AKSOY
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :05.10.2011
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :06.08.2013

 

Fatih ACAR
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :29.08.2009
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :21.09.2011

 

 Murat DEMİRCİ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :25.10.2007
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :28.08.2009

 

 

 

Mehmet Ali SAĞLAM
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :21.10.2005
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :28.08.2007

 

 

 

Sedat YILDIRIM
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :18.10.2003
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :14.10.2005

 

 

 

Murat DİKBAŞ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :25.09.2001
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :03.10.2003

 

 

 

Alper Faruk GÜNGÖR
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :21.09.1999
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :15.09.2001

 

 

 

Sinan GÜNER
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :06.09.1997
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :06.09.1999

 

Ertuğrul KILIÇ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :30.09.1995
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :29.08.1997

 

Ayhan DURMUŞ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :05.09.1994
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :21.08.1995

 

 

 

İbrahim ŞAHİN
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :31.08.1992
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :27.08.1994

 

Emin ALICI
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :02.09.1990
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :31.07.1992

 

Ahmet MACUNLUOĞLU
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :05.12.1987
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :27.07.1990

 

Fazlı AKGÜN
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :02.10.1985
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :03.12.1987

 

Abdullah DURUKAN
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :23.08.1983
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :02.10.1985

 

Murat TÜLAY
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :20.06.1980
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :08.08.1983

 

Lütfü YEĞENOĞLU
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :11.05.1978
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :19.06.1980

 

 

Neşet ERSOY
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :30.12.1974
GÖREV BİTİŞ TARİHİ :05.05.1978

İ.Yaşar UĞURLU
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :01.09.1972
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :02.12.1974

Yener ÜNLÜER
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :28.10.1971
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :26.07.1972


 

Fahri GÖRGÜLÜ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :20.11.1968
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :14.10.1971

Rasim GEZMİŞ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :28.09.1966
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :16.11.1968

M.Sadık GÖBELEZ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :08.08.1963
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :05.02.1966

Mehmet TUNCEL
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :24.11.1961
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :29.06.1963

M.Metin SAYAR
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :25.07.1960
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :12.10.1960

Sadrettin SÜRBEHAN
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :30.01.1960
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :17.11.1961

Cemal ERYAVUZ
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :13.10.1958
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :24.07.1960

Süreyya ŞEHİTOĞLU
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :12.12.1957
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :08.12.1958

Dündar KARASAR
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :19.04.1957
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :13.07.1957

Sait ÖZTÜRK
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :07.03.1955
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :11.03.1957

Nihat BASTAK
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :23.05.1952
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :02.07.1954

Ahmet TOSUN
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :29.09.1949
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :30.01.1952

Celal GÜME
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :28.10.1946
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :16.07.1948

Remzi ZARAKOL
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :06.08.1945
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :03.06.1946

Dündar EGEL
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :07.12.1943
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :31.05.1945

Hulki METİN
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :02.09.1942
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :28.10.1943

Bedri SAMİM
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :21.07.1939
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :17.07.1942

Suphi AKTAN
GÖREVE BAŞLAMA TARİHİ :31.08.1936
GÖREV BİRİŞ TARİHİ :21.07.1939
 

Fotoğraf Galerisi Video Galeri Bize Ulaşın